mata z kolcami do akupresury

Mata do akupresury na kręgosłup, jaka będzie dla nas najbardziej przydatna?

Mata do akupresury na kręgosłup, jaka będzie dla nas najbardziej przydatna?

Mata do akupresury na kręgosłup doskonale nadaje się do walki z bólem. Mata z kolcami 4fizjo, jak dobrać taką, która będzie dla nas najlepsza. Nie jest to prosty proces, gdyż wybór na rynku jest coraz większy. Mata z kolcami do akupresury powinny być one dostosowane do poziomu zaawansowania użytkownika, wytrzymałości na ból. Osoby, które już stosowały maty mogą dobrać takie, które będą, mocniej pobudzać punkty biologiczne. Mata z kolcami do leżenia będzie znakomita dla dziewczyn początkujących, jakie powinny dobrać z niższą liczbą kolców i stępionych końcówek. Mata do akupresury na kręgosłup jaki powinno się dopasować jej rozmiar. Na samym początku powinno się zastanowić się jaka części ciała i które punkty maja być pobudzane. Mata z kolcami 4fizjo, która ma wpływać na plecy i inne partie ciała winna być konkretnych rozmiarów. Natomiast jeżeli interesuje nas akupresura tylko na jeden odcinek toż winniśmy wybrać mniejszą matę. Mata z kolcami do akupresury mniejszych gabarytów łatwo się zwija i możemy ją zabrać ze sobą do pracy. Będzie to ogromną zaletą, gdyż będziemy mogli z niej korzystać w kilku miejscach. Mata z kolcami do leżenia podstawy funkcjonowania. W chińskiej medycynie ludowej opisane jest, że punkty zwane jako ‘meridiany’ łączy je z kanałami przepływu energii ‘chi’. Ucisk właściwego miejsca pobudza nasze zakończenia nerwowe, uspokaja i zmniejsza ból. Tak właśnie dział mata do akupresury na kręgosłup. Mata z kolcami 4fizjo główne zalet ze stosowania jej to:

  • Ograniczenie dolegliwości bólowych
  • Rozluźnienie napiętych mięśni
  • Zwiększenie ruchomości w stawach
  • Stymulacja systemu nerwowego

Mata z kolcami do akupresury jak dobrać taką matę, aby była dla nas idealna. W zależności od miejsca, gdzie będziemy ja stosować . Jeśli chodzi o matę do stosowania osobistego możemy zakupić ją z tkaniny, jeżeli chcemy używać ją w gabinetach rehabilitacji winniśmy zakupić taką która jest wyprodukowana z plastiku lub gumy. Musimy ją zdezynfekować po każdym użytkowniku, w przypadku tkaniny nie będzie to możliwe. Mata z kolcami 4fizjo rodzaj kolców i ich połączenie

Że już kiedyś trenowaliśmy na tego rodzaju matach to możemy swobodnie zdecydować się na kolce wykonane z metalu. Natomiast ta mata z kolcami do akupresury jest dla użytkowników zaawansowanych. Dla osób początkujących polecane są wypustki gumowe lub plastikowe. Ich rozstaw jest różny. W standardowych matach liczy od 4.9 do 5,9 mm. Dedykowane są te maty dla użytkowników chudych i niemowląt. Jeśli nie jesteśmy odporni na ból i zaczynamy swoja historię to winni dobrać maty o rozstawie od 6 do 8 mm. Mata z kolcami do leżenia a pozostałe akcesoria. Zazwyczaj możemy spotkać się z zestawem mata plus poduszka. Jest to bardzo atrakcyjna wersja dla dziewczyn, które pragną podnieść swoje wyniki i mieć lepszy komfort. Poduszka zawsze winna być dobrana do wzrostu. Mata z kolcami do akupresury zyskały w naszym regionie bardzo pozytywne oceny. Dzięki nim umiemy wspomagać proces leczenia w warunkach domowych. Mata do akupresury na kręgosłup czy warto ją posiadać – jak najbardziej tak.

Udostępnij

O autorze