mata z kolcami do akupresury

Czy taka mata z kolcami do akupresury nadaje się dla każdego?

Czy taka mata z kolcami do akupresury nadaje się dla każdego?

Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie przydatna dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką jaki dobrać rozmiar? Jeżeli zastanawiają cię te wszystkie pytania zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem, w jakim postaramy się wyjaśnić powyższe zagadnienia. Coraz więcej osób posiada stojący sposób życia, przebywanie w tej samej pozycji często doprowadza do przewlekłych bólów pleców lub szyi. Mata z kolcami do akupresury https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 stanowi świetne lekarstwo i działa w zmniejszenie dyskomfortu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego służy? Mata z kolcami na kręgosłup została ona zbudowana przez chińskich lekarzy, interesujących się akupresurą. W współzależności od dobranego zestawu możemy mieć – mata z kolcami z poduszką, która jest w nietypowych rozmiarach. Wszelkie elementy pokryte są kolcami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk oddziałuje na organizm w ten sam styl co normalny masaż – zmniejsza napięcie mięśniowe, wzmacnia układ krwionośny. Działa kojąco na nasz organizm. Wypustki są zrobione z plastiku lub metalu mosiądzu nie są korzystne dla pań zaczynających, gdyż mogą powodować duży dyskomfort. Wypustki ulokowane są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu ucisk jest równomierny. Są one w odmiennej liczbie, są mata z kolcami z poduszka które mają nawet 17 tysięcy kolców. Delikatne zaczerwienienie skóry oraz małe wgłębienia informują o leczniczym działaniu maty i skuteczniejszym ukrwieniu określonego miejsca.
Przy których schorzeniach mata z kolcami będzie efektywna?odpowiednia?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • cellulit
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak funkcjonuje? Są niezwykle praktyczne w zastosowaniu. Wystarczy ułożyć się na miękkim podłożu i po prostu się na nich ułożyć. Ważne jest to by miejsce kontaktu z kolcami, które nas boli było pozbawione ubrania. Jeżeli na samym początku na macie z kolcami przynosi nam dyskomfort możemy ją pokryć cienkim ręcznikiem.

Mnóstwo osób, bardzo poleca sobie działanie maty, jednak pamiętajmy, by wykorzystywać ją regularnie. Jeżeli potrzebujemy zminimalizować ucisk na ciało możemy mate ułożyć na miękkim podłożu, wtedy ucisk na nasze ciało będzie słabszy. Mata z kolcami na kręgosłup – osoby początkujące oraz bardziej podatne na dyskomfort mogą zaczynać przygodę z kolcami od 5 do 10 minut masażu dziennie i najkorzystniej jeśli będą to wypustki z plastiku. Gdy przyzwyczaisz się do ucisku, będziesz w stanie czerpać z maty coraz dłużej. Mata z kolcami na kręgosłup możesz nawet pozostawać na niej 40 minut dziennie, oglądając tv lub pracując przy komputerze. Mata z kolcami do akupresury to doskonały sposób na konfrontację z bólem w domowy zaciszu. Lecz przed jej wykorzystaniem powinniśmy się umówić ze fachowcem, który dokładnie poleci nam wykonywane ćwiczenia. Miejmy na uwadze, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam prawdziwej terapii, lecz na 100% nam pomoże jeżeli będziemy ją poprawnie i regularnie stosować. Dodatkowo, ciało po sesji wypoczywania na macie do akupresury jest odprężone, wypoczęte. Poleca się, aby ułożyć się na macie przed snem, co sprawi szybsze zaśnięcie oraz głęboki sen.
Mata z kolcami z poduszką przeciwwskazania do stosowania

  • otwarte rany lub infekcja skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża

Udostępnij

O autorze