mata z kolcami do akupresury

Jaka mata do akupresury eco będzie dla nas najodpowiedniejsza i jaka powinna być jej wartość nabycia

Jaka mata do akupresury eco będzie dla nas najodpowiedniejsza i jaka powinna być jej wartość nabycia

Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo staje się coraz niezwykle rozpowszechniona. Akupresura wywodzi się z Chin i polega na nacisku określonych punktów na ciele. Mata do akupresury eco jest bardzo bezpieczna w użyciu, a wykorzystywana jest zasadniczo do leczenia bóli przewlekłych np karku. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo jest od wielu lat wykorzystywana do walki z bóle. Została wymyślona przed lekarzy. Pierwsze wieści o akupresurze możemy już napotkać 7 tys lat temu. Mata do akupresury eco https://med-store.pl/pokaz-produkt/mata-do-akupresury-4fizjo-lniana-z-luskami-gryki-i-kokosem-czarno-zlota/3136 składa się głównie z maty i dodatkowo możemy do zestawu dokupić poduszkę, która również pokryta jest wypustkami.
Czym kierować się przy doborze maty? Są 3 ważne czynniki, które potrafią mieć wpływ na nasz wybór. Ważny spośród nich to jaki rozstaw kolców posiada mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo, jej wielkość i materiał spośród którego została stworzona.

Mata do akupresury eco jak sama nazwa pokazuje została stworzona z surowców ekologicznych głównie z lnu i włókna kokosowego. Wypustki są pokryte antybakteryjnym materiał, dzięki czemu mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może być używana przez kilka osób. Jeżeli chodzi o rozstaw kolców im jest ich więcej to mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie skuteczniejsza w działaniu. Standardowo mają one około 4 tys kolców ale są i takie, które mają ich aż 8 tys. jeśli przed jej kupnem musimy wsiąść po uwagę dyskomfort który powszechnie taka mata do akupresury eco możne u nas wywołać. Jeżeli nigdy nie mieliśmy do czynienia z matami to winni je najpierw wypróbować i odnaleźć taką która nam najlepiej pasuje. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może mieć również różny wymiar. Jeżeli chcesz ją stosować w mieszkaniu i ucisk ma być na dużo punktów akupunkturowych to radzę dużą matę. Jeżeli mata do akupresury eco ma być przez ciebie zabierana do roboty lub na siłownię i planujesz nią zmniejszać dyskomfort w małej części to możesz śmiało kupić niewielką matę. Dodatkowe wyposażenie do maty to np poduszka lub torba, dzięki której chętnie spakujemy nasz sprzęt. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie dobra przy:

  • bólach kręgosłupa (np. rwa kulszowa),
  • zmianach zwyrodnieniach,
  • stanach zapalnych narządu ruchu,
  • bólach stawów,
  • bólach głowy, porannych sztywnościach karku,
  • bólach kończyn,
  • stanach ogólnego zmęczenia oraz osłabienia naszego ciała,
  • stanach depresyjnych i stresowych.

Jak każdy sprzęt posiada również przeciwwskazania które są kierowane do pań w ciąży, jak również osób, które posiadają otwarte rany. Mata do akupresury eco nie tylko ułatwi zmniejszyć ból oraz ograniczyć napięcie mięśniowe, ale po takiej terapii twój organizm jest, zrelaksowane i wypoczęte . Standardowo winniśmy jej użytkować około 20 minut dziennie. Pamiętajmy jednak, że mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo musi być stosowana często. Osoby początkujące na samym początku mogą czuć dyskomfort, jednak szybko do niego się przyzwyczajają, a po kilku terapiach będzie on już o wiele mniejszy.


Udostępnij

O autorze