bańki chińskie na twarz

Jak kupić odpowiednie bańki chińskie na twarz, aby szybko efekty były zauważalne

Jak kupić odpowiednie bańki chińskie na twarz, aby szybko efekty były zauważalne

Bańki chińskie masaż twarzy jest niezwykle modny w w Polsce. Możemy również spotkać się z definicją „facial cupping” , jednak aby masaż dawał efekty powinno się go robić systematycznie i jeżeli nie posiadamy żadnych przeciwwskazań. Bańki chińskie do twarzy mają kształt grzybka, a główne wiadomości o nich potrafimy znaleźć już w starym Egipcie. Bańki chińskie masaż twarzy jego wersją może być znany masaż Kobido. Bańki chińskie na twarz https://med-store.pl/pokaz-produkt/banka-gumowo-szklana-do-masazu-prozniowego-twarzy-15-cm-1-szt/2944 w czasie masażu stosuje się jednak specjalne urządzenia – nie mają one zaworu, a podciśnienie uzyskuje się dzięki stworzeniu efektu wyssania poprzez naciśnięcie grzybka. Stworzone są one ze profesjonalnej gumy. Masaż rozluźnia mięśnie, a zmarszczki robią się mniej widoczne. Bańki chińskie do twarzy umożliwią nam się zrelaksować, a dzięki temu, że napięcie na twarzy w czasie masażu maleje. Nasza twarz robi się promienna. Bańki chińskie na twarz jak stosować? Na samym początku powinniśmy dokładnie zmyć makijaż. Możemy do tego zastosować mleczko do demakijażu lub inne dostępne na rynku kosmetyki. Musimy także skorzystać piankę lub tonik, aby nasza skóra była właściwe PH. Skórę powinno się właściwie nakremować, aby bańki mogły się po niej ruszać płynnie. Do tego masażu możemy używać równe skoncentrowane kremy, które w czasie masażu wchłonie nasza skóra. Bańki chińskie do twarzy na samym początku stosuje się je w taki sposób aby zachęcić prace głównych naczyń limfatycznych. W następnych etapach bańki chińskie na twarz używa się od środka do zewnątrz tak aby zlikwidować nadmiar limfy. Czoło i skronie masujemy kolistymi ruchami. Po masażu skóra jest delikatnie zarumieniona. Dzieje się tak, gdyż mocno pobudzamy krążenie krwi w tych partiach. Jeżeli w czasie zabiegu odczuwasz dyskomfort powiedz, aby fachowiec uniósł troszkę bańki tak, aby dostało się do niej powietrze. Nie powinnaś już później odczuwać dyskomfortu. Bańki chińskie masaż twarzy zazwyczaj trwa od 30 do 60 minut – w zależności od masowanego miejsca, cery klienta także takich postępowań dodatkowych, jak masaż relaksacyjny po zabiegu.
Bańki chińskie na twarz jakich skutków możemy się spodziewać po ich używaniu:

  • zniwelowanie zmarszczek
  • Wpłynie na naprawę elastyczności i jędrności skóry,
  • Poprawi koloryt,
  • Pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu oraz elastyny,
  • Poprawi ukrwienie tkanek

Efekty dostępne są już po około 1,5 miesiącu stosowania. Bańki chińskie masaż twarzy możemy zrobić około 2-3 razy w tygodniu.

Częstotliwość winna być odpowiednia do osobistej wrażliwości cery. Raz w tygodniu, po ukończonym zabiegu, można nałożyć maskę, która jeszcze podtrzyma efektów masażu. Bańki chińskie do twarzy kto nie powinien ich stosować.?

  • cera naczyniową
  • żylaki oraz choroby układu krążenia,
  • rozmaitego typu nowotwory,
  • schorzenia zakaźne,
  • w czasie menstruacji

Jeśli już zdecydujemy się na bańki chińskie na twarz musimy założyć, iż ich działanie daje efekty, jednak musimy na nie poczekać. Warto jest przeważnie przeprowadzić zabieg relaksujący po masażu, abyśmy mogli czuć się w całkowicie odprężeni.

Udostępnij

O autorze