stół stacjonarny do masażu

Wyselekcjonować dobry stół stacjonarny do masażu czy jest to proste zadanie?

Wyselekcjonować dobry stół stacjonarny do masażu czy jest to proste zadanie?

Najbardziej potrzebnym meblem w pracy masażysty jest stół do rehabilitacji. Stół do fizjoterapii powinien być użyteczny i komfortowy również dla osoby masującej jak i tej prowadzącej zabieg.
Stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji który wybrać na co zwrócić uwagę?
Decydując się na stół stacjonarny do masażu powinno się kierować się pewnym kryterium, które dla każdego spośród nas na pewno będzie osobiste. Jeżeli zabieg jest twoją hobby i będzie prowadzony niekiedy nie jest ci niezbędny luksusowy i wyspecjalizowany stół do fizjoterapii. Natomiast jeśli codziennie przyjmujesz na nim pacjentów powinieneś dobrze przemyśleć jaki stół do fizjoterapii kupić. Stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji ile może kosztować. Najpopularniejsze będą stoły do masażu mobilne, które przeważnie pozbawione są automatyki, ponieważ jest ona ciężka. Więc taki stół do fizjoterapii możemy nabyć już w wartości 2 tys, złotych. Powinien on posiadać pokrowiec do podnoszenia, prosto i bezproblemowo się składać. Jego waga jest także niezwykle lekka, dzięki czemu może go każdy łatwo przenieść. Stół do masażu stacjonarne to już następna rzecz. Mogą one dochodzić cenowo aż do kilkunastu tysięcy. Wybrane spośród nich są w pełni automatyczne – siedzenie i zagłówki reguluje się za pomocą pilota. Drugie zaś są pół automatyczne. Dostosowujemy je za pomocą siłowników, które znajdują się się na spodzie stołu. Najtańszą propozycja będzie tu stół stacjonarny do masażu, jaki posiada ustalaną wysokość.
Stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji jaki surowiec wybrać?
Mogą być one wykonane z drewna albo z aluminium. Aluminiowe stoły są zazwyczaj lżejsze, dlatego doskonale będą się sprawdzały jako stoły mobilne. Stół do fizjoterapii z drewna to przede wszystkim naturalny fason oraz naturalność .Takie stoły doskonale sprawdzają się więc w formie stacjonarnej. Stół do rehabilitacji o dobrej wysokości to niezbędny sprzęt każdego specjalisty.

Działa przy nim przez wiele godzin i| by nie obciążać nadmiernie odcinka lędźwiowego na wysokość powinna być regulowana. Jest to konieczne do wykonania doskonale zabiegu. Szerokość leżanki jest także czymś szczególnie ważnym. Stół stacjonarny do masażu nie powinien posiadać szerokości krótszej niż 60 cm, ale jednocześnie za znacznie bardziej przydatne oraz uniwersalne zakłada się, stoły minimum 70 cm. Jeżeli idzie o potrzeby pacjenta stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji może mieć nawet 120 cm szerokości i leży się na nim na ż100% o wiele milej niż na stole o szerokości 60 cm. Przy masażach buzi czy nóg liczy się funkcjonalność oraz bezpośredni dostęp do odpowiednich części ciała. Uwagę warto zatem zwrócić na obecność regulowanych segmentów pozwalających na ułożenie ciała użytkownika w pozycji dogodnej zarówno dla niego, jak i dla specjalisty. Odpowiedni stół do fizjoterapii nie jest to| na pewno wybór pochopny. Najkorzystniej zasięgnąć danych w profesjonalnym sklepie, gdzie sprzedawca podpowie nam jaki stół do masażu stacjonarne będzie dla nas najbardziej korzystny.


Udostępnij

O autorze