stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości

Komfortowy stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jak go wybrać, by się nam na nim wygodnie funkcjonowało w klinice.

Komfortowy stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją  wysokości jak go wybrać, by się nam na nim wygodnie funkcjonowało w  klinice.

Stół rehabilitacyjny z pilotem to standardowe wyposażenie pomieszczeń fizjoterapii, bez którego trudno jest wykonywać rehabilitacje klienta. Na rynku dostępnych jest dużo rodzajów stołów, które przeznaczone są do różnego typu leczenia, a ich budowa odpowiada rzeczywistym potrzebom, by odciążyć fizjoterapeutę w okresie przeprowadzania zabiegu. Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest chyba najbardziej potrzebnym stołem wśród masażystów. Funkcja elektrycznej zmiany wysokości jest konieczna, jeżeli zwykle podczas zabiegów chcemy opuszczać i podnosić klienta. Nie musimy wtedy przerywać terapii tylko w przebiegu swobodnie regulować leżanką. Stół rehabilitacyjny z pilotem doskonale sprawdzi się warunkach kiedy z pomieszczenia korzysta, kilku masażystów. Rozumiemy, że każdy z nich posiada odmienne preferencje i będzie mógł swobodnie dostosować wysokość do indywidualnych potrzeb. Dla komfortu specjalisty i klienta stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym jest zaopatrzony w elektryczną regulację wysokości w normach 41-105 cm. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jest to stół jakości premium, dzięki czemu obicie jest antybakteryjne jak również odporne na zabrudzenie. Posiada również zagłówki z poprawiającym komfort otworem na buzie oraz wygodne podpórki na dłonie. Jak rozumiemy stół rehabilitacyjny z pilotem jest dostępny w wielu odmianach kolorystycznych.

Materiał powinien pasować kolorystycznie wnętrzu kliniki. Rama na jakiej wspiera się stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest wyjątkowo trwała i też może posiadać oryginalne kolory. Malowana jest ona proszkowo, a dobór kolorów jest faktycznie duży. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jest zaopatrzony w kąta przechylenia zagłówka od -70° do 40° oraz 2-częściowy zagłówek z podłokietnikami opuszczanymi względem ich kluczowej części. Stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym może być również zaopatrzony w funkcje fotela. Przednia cześć stołu może być unoszona pod katem 90 stopni. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath może być również zaopatrzony w elektryczna regulację środkowej części leżanki, jaką potrafimy wznieść na wskazaną przez nas wysokość. Również stół rehabilitacyjny z pilotem może zawierać te obie funkcje jednocześnie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości standardowe wyposażenie:

  • spuszczane koła, dzięki tej funkcji stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową możemy lokować w właściwe dla nas miejsce bez intensywniejszego wysiłku
  • stół rehabilitacyjny z pilotem jest solidny i wytrzymały na maksymalne obciążenia, dzięki czemu podczas przeprowadzenia terapii stół się nie ugina
  • stół rehabilitacyjny z pilotem bobath ma podział leżanki na parę części w zależności od naszych upodobań. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową winien jak najwięcej łamań, dlatego tutaj najkorzystniej wziąć pod uwagę stół 5 lub 7-częściowy.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest w wielu formach i cenach. Więc dobierając właściwy stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym winniśmy zwrócić uwagę na przyzwyczajenia masażysty. Oczywiście musi się wspomnieć im więcej funkcji tym stawka niestety będzie wyższa. Warto jednak pomyśleć aby stół rehabilitacyjny z pilotem był najwyższej jakości, świadczy to również o naszym gabinecie.

Udostępnij

O autorze