stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości

Jak wyselekcjonować elektryczny stół rehabilitacyjny w przyzwoitej cenie i z bogatą ilością funkcji.

Jak wyselekcjonować elektryczny stół rehabilitacyjny w przyzwoitej cenie i z bogatą ilością funkcji.

Elektryczny stół rehabilitacyjny jak wybrać właściwi model? Każdy z nas zna, że stół rehabilitacyjny jest nieodzownym akcesorium każdego gabinetu. Im klinika ma wyższe standardy tym stół elektryczny do rehabilitacji jest niezwykle wygodny i ma dużo udogodnień, które poprawiają komfort. Elektryczny stół rehabilitacyjny jest ich bardzo wiele. Każdy z nich nie tylko rożni się ceną, jednak też ma mnóstwo funkcji, jakie w jednym będą niesamowicie potrzebne innym natomiast niepotrzebne. Stół elektryczny do rehabilitacji powinien cechować się dobrą jakością i prostotą obsługi przy jednoczesnych, niewysokich kosztach eksploatacji. Elektryczny stół rehabilitacyjny możemy zobaczyć nie tylko w przychodniach, ale też w gabinetach rehabilitacyjnych czy sanatoriach. Każdy stół rehabilitacyjny winien być wykonany ze starannością przy wykorzystaniu najnowszych procedur i oryginalnych rozwiązań a|i wszystko to dla jeszcze wyższego komfortu, skutecznego leczenia pacjentów z różnego rodzaju zaburzeniami i urazami. Fizjoterapeuta, który ma plan zakupić stół elektryczny do rehabilitacji powinien określić jakie zabiegi na nim będą robione. Ponieważ im więcej funkcji ma tym elektryczny stół rehabilitacyjny będzie kosztowniejszy.
Stół elektryczny do rehabilitacji czy różni się od standardowego?
Jedynym z bardziej kluczowych aspektów jest regulacja wysokości. Elektryczny stół rehabilitacyjny jak sama nazwa| wskazuje ma ją regulowaną na 2 sposoby, lub za pomocą pilota nożnego co jest szczególnie komfortowe lub za pomocą pilota elektrycznego – opcja najkosztowniejsza.

Regulacja wysokości to luksus nie tylko dla rehabilitanta, ale też dla pacjenta. Możliwość regulacji wskazanych sekcji podczas zabiegów daje możliwość bardziej skuteczny masaż i szybszy powrót pacjenta do zdrowia. Stół elektryczny do rehabilitacji może być podzielony na sekcje, aby praca fizjoterapeuty była bardziej efektywna. Stół rehabilitacyjny zwykle jest jedno sekcyjny, bardziej zaawansowane modele mogą być nawet 4 sekcyjne czyli składające się, aż z 6 części. Elektryczny stół rehabilitacyjny https://med-store.pl/pokaz-produkt/elektryczny-2-sekcyjny-stol-rehabilitacyjny-z-rama-krzyzakowa-sterowany-za-pomoca-pilota-recznego-sumer-srk-re/1983zwykle ma o wiele trwalszy materiał tapicerki. Przeważnie są to stoły rehabilitacyjne kosztowniejsze i tapicerka jest premium. Co oznacza, że jest znacznie odporna, antybakteryjna, a dobór kolorów będzie wybitnie obfity w zestawieniu do tonów zwykłych. Stół elektryczny do rehabilitacji cechuje się również solidna konstrukcja z warstwą antybakteryjną. Może być ona także pomalowana na kolor przez nas wyselekcjonowany. Stół rehabilitacyjny może posiadać specjalne wyposażenie jak podłokietniki czy uchwyt na ręczniki papierowe, jakie nierzadko są konieczne w czasie masażu. Elektryczny stół rehabilitacyjny jest na 100% kosztowniejszy od standardowego, jednak komfort pracy jest znacznie większy. Więc wybierając stół elektryczny do rehabilitacji powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na opłatę, ale| na jakość wytworzenia. Pomocne będą też oceny ludzi korzystających ze stołu który mamy w planie nabyć. Stół rehabilitacyjny jest niezbędny w pracy fizjoterapeuty i jest to mebel, który musi być| też bezproblemowy i ekskluzywny w stosowaniu.

Udostępnij

O autorze