stół rehabilitacyjny sumer

Jak wybrać odpowiedni stół rehabilitacyjny sumer, tak żeby idealne pasowały do naszego gabinetu?

Jak wybrać odpowiedni stół rehabilitacyjny sumer, tak żeby idealne pasowały do naszego gabinetu?

Stół rehabilitacyjny sumer to główne wyposażenie każdego gabinetu do rehabilitacji. Nie zawsze każdy stół sumer będzie dobry dla każdego fizjoterapeuty. Jak wybrać takie stoły rehabilitacyjne sumer, aby były dla nas najbardziej odpowiednie podczas pracy. Stoły sumer są robione przez polskiego producenta i znakomicie nadają się do przeprowadzania na nich terapii manualnej. Powinniśmy wyróżnić ich kilka rodzajów.

Stoły stacjonarne sumer pionizacyjne. Ich istotna cechą jest szersza regulacji kąta pionizacji w zakresie 0-87 stopni. Ta funkcja jest niezastąpiona przy pewnych ćwiczeniach, a zarządzanie nią za pomocą pilota usprawnia masaż fizjoterapeuty. Stół stacjonarny sumer może być w kilku odcieniach. Posiadamy olbrzymi dobór barw, dzięki czemu zawsze odnajdziemy odpowiedni kolor, który pasuje do naszego pokoju. Wiemy jak jest to ważne dlatego stoły sumer posiadają naprawdę dużą liczbę odcieni materiałów – nie tylko odcieni, ale też obić od zwykłych do ekstra płatnych czyli VIP, które odznaczają się powłoką antybakteryjną, ale też są odporne na plamy.

Stół do rehabilitacji sumer krzyżakowy. Jego główna korzyścią jest elektryczna regulacja położenia leżanki. Jest on jednym spośród bardziej nowoczesnych stołów. Używany jest zasadniczo w prywatnych klinikach do rehabilitacji, ale zarówno do kinezyterapii personalnej.

Stoły elektryczne sumer mają regulację sprężynową zagłówka. Możemy nim kierować od -60 do 60 stopni. Zagłówek posiada bardzo stabilną formę także jest wytrzymały na obciążenie. Jak każdy stół stacjonarny sumer posiada antypoślizgowe koła, które zapewniają komfort pracy przy kuracji. Konstrukcja stołu jest stabilna nie ślizga się, co jest nadzwyczaj ważne przy pracy masażysty. Stoły sumer posiadają wytrzymałą ramę malowaną proszkowo, tu także powinniśmy skorzystać z doboru kolorów, aby cała konstrukcja pasowała do naszego gabinetu. Sumer stoły rehabilitacyjne mogą posiadać różne doposażenie za opłatą:

  • Stół sumer posiada zagłówki 3 częściowe.
  • Stół do rehabilitacji sumer – posiada zagłówek z podłokietnikiem, który znajdzie szczególnie użycie w przypadku poprawienia komfortu pacjenta przebywającego na brzuchu. Daje on takie położenie osoby masowanej aby masaż górnej części pleców był jak najlepiej sprawny i sprawiał pacjentowi zadowolenie.
  • Stół rehabilitacyjny sumer ze dodatkowym siłownikiem o większej wytrzymałości, zwiększający udźwig stołu .
  • Stół stacjonarny sumer ze zwiększoną powierzchnią leżanki.

Sumer stoły rehabilitacyjne ile kosztują? Aby wyselekcjonować dobry stół rehabilitacyjny sumer musimy zachować zdrowy rozsądek i kupić, taki jaki będzie nam pod względem funkcjonalności najlepiej odpowiadał. Stół sumer możemy kupić już od kilkunastu tysięcy, ale z specjalnym wyposażeniem kwota może być znacząco wyższa. Nie zawsze opłaca się posiadać wszystkie możliwe dodatkowe wyposażenia, gdyż może się okazać, że z większość nie będziemy korzystać. Stoły elektryczne sumer są to przecież jedne z najkorzystniejszych stołów na rynku i cieszą się ogromną popularnością wśród rehabilitantów. Niektórzy postanowią kupić stół elektryczny sumer, gdyż jest on dla nich najlepszy. Zakres funkcji jest znaczniejszy, co usprawnia pracę. Innym rehabilitantomnatomiast wystarczy stół stacjonarny sumer z regulowaną wysokością, gdyż inne dodatkowe wyposażenie jest dla nich zbędne lub po prostu za kosztowne. Powinniśmy jako fizjoterapeuci wybrać odpowiednio aby stoły sumer, zadowoliły nasze wymagania w 100%.

Udostępnij

O autorze