wałek lyapko3,5mm

Czy rozumiesz jak wykorzystywać wałek lyapko, aby już ujrzeć efekty?

Czy rozumiesz jak wykorzystywać wałek lyapko, aby już ujrzeć efekty?

Wałek lyapko bez niklu jest stosowany na mnóstwo sposobów i wpływa na dużo dziedzin naszego ciała. Wałek lyapko pełni funkcję pobudzającą (czas użytkowania lyapko wałek do twarzy bez niklu to gdzieś 7 min) i relaksacyjną (czas użytkowania wałek lyapko to jakieś 15 min) Przecież można je też wykorzystywać zgodnie z własnymi preferencjami, by osiągnąć korzystne efekty. Lyapko wałki stosowane są w gabinetach rehabilitacyjnych na początku zabiegu, by przygotować organizm pacjenta, lub by zrelaksować mięśnie po zabiegu czyli na zakończenie. Lyapko wałek do twarzy bez niklu są powszechnie stosowane do masaży dynamicznych. Wałek lyapko https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/walki-lyapko/30/132 występuje w wielu rozmiarach, zatem potrafimy go używać na dowolne miejsce na ciele. Do zabiegu twarzy perfekcyjnie sprawdzi się tu lyapko wałek do twarzy bez niklu, na duże części ciała jak uda czy brzuch możemy zastosować duży wałek lyapko bez niklu. Różnią się one nie tylko wielkością, ale również rozstawem igieł. Jest to dosyć ważne w wyborze prawidłowego aplikatora dla chorego. Lyapko wałki są niezwykle proste w użytkowaniu i po terapii rehabilitacyjnej możemy z nich korzystać samodzielnie.
Wałek do masażu lyapko jakie są korzyści jego używania:

  • rozluźnienie wielkich napięć mięśniowych;
  • złagodzenie lub całkowite zlikwidowanie bólu głowy, karku;
  • przyspieszenie odbudowy tkanek,
  • ujędrnienie i uelastycznienie skóry

Lyapko wałek do twarzy bez niklu przeciwwskazania:

  • ciąża
  • zmiany skórne
  • podejrzenie raka
  • w ciągu menstruacji

Wałek lyapko jakie mamy kształty i do których partii ciała warto jest go stosować: Mały lyapko wałek do twarzy bez niklu – idealnie nadaje się do twarzy, ale też do miejsc trudno dostępnych jak np staw skokowy. Bardzo dokładnie sprawdza się też na małych pacjentach. Wałek do masażu lyapko średni. Tego typu wałki posiadają najpotężniejsze skupisko igieł, dlatego ból w ciągu masażu może być bardziej wyraźny. Nadaje się idealnie do masaży twardszych powierzchni jak łydki czy ramiona. Wałek lyapko duży. Umiejscowienie igieł jest jest mniejszy niż w średnim. Nadaje się na większe części ciała jak brzuch czy pośladki. Jego działanie jest równie intensywne jak innych. Ból przeżywany w czasie masażu jest jednak mniejszy niż w wypadku średniego – wałek lyapko bez niklu.


Lyapko wałki jakie są odczucia podczas zabiegu?
Na samym początku istotniejsza grupa osób czuje kłucie, a panie o mniejszym zakresie bólu dość nieprzyjemny dyskomfort, zwłaszcza w miejscach większych zmian patologicznych. Z czasem odczuwanie bólu robi się mniejsze, gdyż przyzwyczajamy się do zabiegu. Jest to moment, kiedy pierwsze, powierzchowne napięcia już ustąpiły i dochodzi do zwolnienia napięć położonych nieco głębiej. Całkowita terapia trwa mniej więcej 2 tygodni i musi być przeprowadzana regularnie. Bardzo pozytywnie wpływa na stan skóry i nastawienie. Po tym momencie powinno zrobić się przerwę około tygodnia, by później powrócić do masażu – lyapko wałek do twarzy bez niklu. Masaż jest niezwykle skuteczny i cieszy się ogromnym zainteresowaniem pośród rehabilitantów.

Udostępnij

O autorze