wałek lyapko3,5mm

Jak kupić roller z igłami do twarzy, w atrakcyjnej cenie

Jak kupić roller z igłami do twarzy, w atrakcyjnej cenie

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz ogromniejszą sławą. Mikro- nakłuwanie to jeden z tych zabiegów pielęgnacyjnych na jaki decyduje się bardzo wielka ilość kobiet. Jednak jak dobrać roller z igłami do twarzy, aby realizował swoje wymagania oraz nam nie zaszkodził. W sklepach pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Jednak jaki wybrać dla nas. Nie jest to proste zadanie|, jednak pamiętajmy że roller z igłami do twarzy ma głównie za zadanie masaż oraz świetnie nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy choć większość z nich wygląda podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te czynniki mają wpływ na skutki swoich zabiegów. Powstanie mikro nakłuć zapalnych, to podstawowe założenie rollerów. Pobudzaj one produkcję kolagenu, dzięki czemu nasza twarz robi się miękka i niezwykle napięta.

To właśnie roller z igłami do twarzy z zastosowaniem odpowiednich kremów, powoduje, ze kremy lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak wykonać zabieg? Pewnie wiele gabinetów kosmetycznych proponuje zabieg mezoterapii, jednak jeśli chcemy i znamy dobrze jak potrafimy go wykonać sami w mieszkaniu. Roller z igłami do twarzy powinien posiadać odpowiednią długość igieł. Jeżeli zależy nam na strefach oczu igły nie powinny przekraczać 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Musimy zmyć makijaż, za pomocą delikatnego toniku, a poóżniej użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia perfekcyjnego buzi
  • Czyścimy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy odporni na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, jaki działa już po paru chwilach.
  • W kolejnym etapie podajemy ampułkę stworzoną specjalnie dla nas na buzię. Roller z igłami do twarzy powinien być także rolkowany pod odpowiednim kątem, aby jak najlepiej serum mogło wniknąć w głąb skóry. W czasie zabiegu warto jest lekko naciągnąć skórę.
  • Po przeprowadzonym zabiegu powinno się oczyścić buzię oraz roller z igłami do twarzy i włożyć go w firmowym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na buzię powinno się dać krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 może powodować duże wybroczyny, które jednak po kilku dniach same się wchłoną. Powinno się także stosować kremy mocno nawilżające. Wynik syntezy kolagenu jest stopniowy i średnio wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • wielkość igły 0,2 – 0,25- zabieg możemy przeprowadzać co 2 dni
  • długość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg możemy przeprowadzać nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób możemy przeprowadzać nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg robimy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy zapewnia fantastyczne wyniki. Cera staje się elastyczniejsza, a zmarszczki po czasie stają się mniej widoczne. Zabieg jest niezwykle atrakcyjny i zyskał grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy kupować w markowych sklepach medycznych.

Udostępnij

O autorze