wałek lyapko3,5mm

Jakie efekty da nam wałek lyapko3,5mm i kiedy dokładnie jest go stosować

Jakie efekty da nam wałek lyapko3,5mm i kiedy dokładnie jest go stosować

Wałek igłowy uniwersalny toż zadziwiające urządzenie o dużym spektrum zastosowania. Został doceniony i jest rekomendowany przez fizjoterapeutów czy lekarzy. Wałek wieloigłowy lyapko przez mnóstwo osób jest niedoceniony, gdyż jego igły nakłuwają skórę. Większość z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, który ma na swojej powierzchni specjalne igły. Wypustki mogą być stworzone z metalu lub sztucznego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 ma również funkcyjną rączkę, która zapewnia prowadzenie rolki z kolcami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny może mieć różnie umiejscowione wypustki, które tylko prezentują się groźnie, nie są one w stanie skaleczyć naszej cery. Dlatego jest on chwalony dla ludzi ze skórą naczyniową. Igły i wypustki sprawiają, że poprawia się przepływ krwi oraz limfy oraz ułatwia dopływ tlenu do mięśni, co zwiększa regenerację i odbudowę tkanek. Wałek wieloigłowy lyapko jest promowany do obserwacji dużych mięśni, aby bardziej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie wykonać bez igieł roler. Wałek lyapko średni ma za zadnie oddziaływać na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Kolce na wałeczku są dokładnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o trafianie w ważne punkty.

Do obciążeń dochodzi zazwyczaj podczas ćwiczeń oraz przeprowadzanych treningów niesystematycznie. Zatem w tym przypadku doskonale sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, który nie tylko rozluźni nasze mięśnie, ale również poprzez nakłuwanie naszej cery zwiększy ukrwienie wyselekcjonowanych partii ciała. Wałek igłowy uniwersalny dokładamy do bolącego mięśnia i zaczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy odczuwać ból. Tego typu masaże nie należy często do lekkich, a czuty dyskomfort może sprawiać nam stosunkowo spory dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko to dużo korzyści z jego używania

  • usuwa cellulit
  • łagodzi napięcie mięśniowe
  • redukuje stres
  • poprawia przepływ krwi
  • zmniejsza występowanie kontuzji.
  • automasaż wykonywany za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz wzmacnia produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm używa się bardzo szybko i każdy spośród nas może go nabyć w profesjonalnym sklepie. Cena jego nie jest duża, a efekty masażu zobaczymy już po 10 minutach stosowania. Wykorzystywanie takich wałków wymaga dobrej sztuki i zrozumienia odpowiedzi własnego organizmu. Możemy wybrać wałek lyapko średni z drobniejszą ilością igieł, dla pań, które nie stosowały go jeszcze, natomiast bardzo by chciały zacząć. Ilość oraz rozmieszczenie kolców jest tu bardzo ważne i każdy musi dopasować dogodne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji też powinna być dopasowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest przeważnie przez sportowców, lecz również przez kobiety zaczynające historię ze sportem.

Udostępnij

O autorze