compex mini

COMPEX na co działa czy wymodeluje nasze ciało?

COMPEX na co działa czy wymodeluje nasze ciało?

Coraz więcej pań nawet tych szczupłych boryka się z problemem skórki pomarańczowej. Jego zniwelowanie nie jest szybkie. Na szczęście wiele gabinetów kosmetycznych proponuje zabiegi, jakie w łatwy sposób pomogą Ci go zmniejszyć. COMPEX elektrostymulatory znakomicie nadają się do tego zadania. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zredukuje skórkę pomarańczową, ale również zmniejszy ból w okolicach barków czy łopatek. COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 elektrostymulatory co to dokładnie jest? Jest to jeden z najatrakcyjniejszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje dobry rezultat organizmu przez wydzielany prąd o małym napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie oraz rozluźnia. Kiedyś taki zabieg można było zrealizować w profesjonalnym gabinecie. Teraz COMPEX potrafimy kupić i przeprowadzić zabieg samemu w domu. COMPEX jak działa? Jest to szczególnie łatwe urządzenie, które przekazuje prąd poprzez elektrody naklejone na wybrane partie ciała. Możemy wyróżnić dwa podstawowe typy elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego pokroju urządzenia posiadają dwa style pracy, Więc aby przeprowadzać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch specjalnych urządzeń. COMPEX są to niesłychanie rozwinięte urządzenia na rynku. Korzystają z nich głównie sportowcy, ale również świetnie sprawdzają się w terapii jak też przy leczeniu bólu. COMPEX możemy kupować w sklepach medycznych. Kluczowe jest abyśmy wybrali prawidłowe urządzenie do swoich wymagań.

Nie zawsze najkosztowniejsze oznacza najwspanialsze. Warto tutaj zapoznać się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je kupić w dwóch odmianach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wyselekcjonowanego wzoru, do dyspozycji będziesz miał różne funkcje MI. Jest to innowacyjna technika, jaka sama dostosowuje urządzenie do poziomu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko wykorzystywana za pomocą dodatkowego sensora, który znajduje się na drugim przewodzie. Pomiar mięśnia jest dokonywany w pewnym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł robi pomiar na bieżąco w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX po jakim czasiesą widoczne rezultaty? W czasie użytkowania urządzenia możesz już zauważyć np zniwelowanie bólu. Natomiast jest to wynik tylko chwilowy. Na 100% przyniesie ulgę. Ale aby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX stosować często. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni oraz nerwów. COMPEX w domu na co jest korzystny:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej dolegliwości
  • przeciążenie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • ból barków ból pleców
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle menstruacyjne.

COMPEX czy warto? Jeśli masz jeden z wymienionych problemów, warto na 100% kupić sprzęt oraz często stosować go w domu. Efekty są naprawdę szybkie. Natomiast jeżeli na raka, posiadasz rozrusznik serca lub epilepsję przed jego używaniem musisz skonsultować się z lekarzem. Te przypadłości raczej dyskwalifikują cię do użytkowania COMPEX.

Udostępnij

O autorze