Bańki gumowe

Czy gumowe bańki chińskie mają dobry wpływ na nasze zdrowie.

Czy gumowe bańki chińskie mają dobry wpływ na nasze zdrowie.

Czym są bańki chińskie gumowe? Są to okrągłe bezogniowe bańki. Stworzone są z gumy i dzięki swojej sylwetce potrafią one zasysać powietrze pod ciśnieniem. Bańki chińskie lecznicze można rozłożyć na szklane, sylikonowe czy gumowe. Zwykle są sprzedawane w zestawach. Możemy wyróżnić bańki chińskie gumowe duże, które stosowane są na większe partie ciała, jak i małe, które używa się do masażu twarzy. W starożytnych czasach bańki chińskie lecznicze były zazwyczaj szklane, gdzie pomagały one w leczeniu rożnego rodzaju infekcji. Teraz też używa się szklane bańki chińskie lecznicze, jednak coraz mniej. Gumowe bańki chińskie są głównie do masażu i walki z cellulitem.
Bańki chińskie i lecznicze stosuje się głównie na takie schorzenia jak: długi kaszel zapalenie stawów infekcje górnych drug oddechowych zapalenie płuc Gumowe bańki chińskie https://med-store.pl/pokaz-produkt/banki-chinskie-gumowe-jian-shen-guan-niebieskie-4-szt/2230 jak je użytkować? Na zasadnie podciśnienia skóra jest zassana do wnętrza bańki. Powinno się uważać, aby gumowe bańki chińskie nie sprawiały nam bólu, ponieważ pojawia się nam na ciele wybroczyny po zabiegu. Im większe wytworzone ciśnienie tym silniejszy wynik, jednak nie możemy odczuwać bólu w trakcie masażu. Bańki chińskie gumowe prowadzimy po ciele, jednak przed zabiegiem miejmy na uwadze żeby użyć odpowiedniego kremu. Powierzchnia musi być prawidłowo natłuszczona. Podciśnienie powoduje podrażnienie zakończenia nerwów, a dzięki temu lepszy przepływ krwi w masowanych miejscach. Przed zabiegiem możemy zanurzyć gumowe bańki chińskie w letniej wodzie, dzięki czemu będą bardziej miękkie. Miejmy na uwadze, aby zachować szczególną ostrożność przy zabiegu wewnętrznych stron ud, ponieważ są to miejsca bardzo wrażliwe i| potrafią pojawić się na nich niepożądane wybroczyny. Czas zabiegu to około 20 minut, jednak na początku jeżeli jest to pierwszy raz, zabieg możemy ograniczyć.

Bańki chińskie lecznicze, aby odczepić od skóry, należy lekko podważyć palcem. Zabieg powinniśmy przeprowadzać systematycznie co jakieś 2-3 dni, przez czas minimum miesiąca.
Bańki chińskie lecznicze są niezwykle banalne w użytkowaniu. Wystarczy dobrze oczyścić skórą, nakremować i przystąpić do zabiegu. Potrafimy je stosować na dowolnej partii ciała. Pamiętajmy jednak, aby gumowe bańki chińskie dopasować odpowiedniej wielkości. Bańki chińskie gumowe zalety. Rezultaty zabiegu potrafimy zobaczyć już po paru tygodniach. Bańki chińskie lecznicze pomogą nam w wymodelowaniu sylwetki, zniwelowaniu się cellulitu czy poprawy krążenia krwi. Będą również świetnie sprawdzać się przy masażach kręgosłupa. Bańki chińskie gumowe możemy stosować w mieszkaniu lub udać się na serię profesjonalnych zabiegów do gabinetu. Wykwalifikowany rehabilitant na pewno wykona zabieg wedle określonych procedur, a my w ciągu masażu zrelaksujemy się i wypoczniemy. Osoby, które chorują na nadciśnienie lub są w podeszłym wieku winny unikać masaży. Gumowe bańki chińskie są coraz bardziej znane, a wyniki są naprawdę spektakularne.

Udostępnij

O autorze