bańki chińskie do masażu na cellulit

Bańki chińskie do masażu jak wyselekcjonować te najcudowniejsze w sklepach i czym się od siebie różnią?

Bańki chińskie do masażu jak wyselekcjonować te najcudowniejsze w sklepach i czym się od siebie różnią?

Bańka silikonowa antycellulitowa są coraz bardziej powszechne. Co prawda były już użytkowane w naprawdę odległych czasach. Bańki chińskie antycellulitowe się z medycyny Chińskiej. Bańki chińskie do masażu potrafią być zrobione z rożnego produktu możemy wyróżnić:

  • bańka silikonowa antycellulitowa silikonowa
  • bańki chińskie antycellulitowe do masażu gumowe
  • bańki chińskie antycellulitowe szklane.

W zależności od ich rodzaju wykorzystuje się je na rozmaite sposoby:

  • Bańka silikonowa antycellulitowa akupunkturowa – używane są często przez fizjoterapeutów i stosowane w odpowiednich punktach na skórze określonych właśnie przez systemy akupunkturowe,
  • bańki chińskie do masażu https://med-store.pl/banki-chinskie/banki-chinskie-silikonowe/9/7 próżniowe – ich istota działania bazuje na wyssaniu powietrza i zrobienia podciśnienia. Są one stawiane na zimno,
  • bańki chińskie antycellulitowe ogniowe, które spalają tlen dzięki podpaleniu brzegów naczynia,
  • bańka silikonowa antycellulitowa cięte tu poprzez nacięcia na skórze krew jest zasysana do środka.

Bańki chińskie do masażu możemy kupić praktycznie w jakimkolwiek sklepie kosmetycznym. Są one do nabycia w różnych kształtach i barwach. Niezwykle popularne są u nas bańki chińskie antycellulitowe gumowe. Są one powszechnie stosowane w gabinetach podczas zabiegów. Dużo z nas także korzysta z nich w domu w czasie codziennej pielęgnacji. Bańka silikonowa antycellulitowa duże stosowane są na części ciała takie jak plecy lub nogi.

Bańki chińskie do masażu mniejsze stosowane są do masażu ramion a malutkie do masażu buzi. W ówczesnych czasach zazwyczaj stosowano bańki ogniowe i były one stosowane do leczenia przeziębienia czy zapalenia oskrzeli. Teraz powszechnie stosuje się bańki chińskie antycellulitowe jako zabieg wygodny do likwidowania cellulitu czy spalania tłuszczu. Jak stosować bańki chińskie do masażu w mieszkaniu. Skóra powinna być umyta. Zabieg bańkami polega na wytworzeniu próżni z powietrza do wnętrza bańki, ale aby dobrze był wykonywany nasza cera musimy być prawidłowo naoliwiona. Do tego zabiegu najbardziej polecane są olejki naturalne jak pomarańczowy czy kokosowy. Jeśli bańki chińskie do masażu pozostaną zassane za mocno może zrobić się krwiak. Aby uniknąć takiej sprawie zawsze możemy troszkę odessać bańki chińskie antycellulitowe. Zabieg nie powinien sprawiać nam dyskomfortu, zatem doskonale jak na kilka podstawowych serii pójdziemy do masażysty, który nauczy nam jak masować nasze ciało. Musimy też zwrócić uwagę na to by zabieg był robiony w stronę serca absolutnie nie odwrotnie co jest bardzo istotne. Również ruchy winnym być okrężne i rzetelne. Powinien on trwać od 20 do 30 minut i być robiony systematycznie co 2-3 dni. Rozsądnie jest też po takim zabiegu użyć kremy antycellulitowe rozgrzewające, jakie mają za zadnie spalić tkankę tłuszczowa. Bańka silikonowa antycellulitowa nie mogą być stosowane przez kobiety z problemami sercowymi, jak też przez kobiety ze skórą naczyniową. Po takim zabiegu mogą pojawić się pęknięte naczynka, jakie będziemy musieli niwelować tylko laserem. Dlatego warto jest przed masażem zasięgnąć oceny lekarza. Jeśli już zdecydujemy się na ich zakup, miejmy na uwadze aby wybrać optymalne dla nas. Możemy też przeczytać oceny i wyselekcjonować takie, jakie cieszą się najlepszymi. Bańki chińskie do masażu są naprawdę dobrą możliwością na poprawę swojej sylwetki, a zabieg jeżeli jest robiony dobrze należy do miłych.

Udostępnij

O autorze